Про нас

Про нас petsІнтернет-магазин зоотоварів ЛьвівЗоо був створений в 2013 році у м.Львів. Наша основна мета – це своєчасне і безперебійне постачання якісним кормом всіх власників домашніх тварин, котрі дбають про здоров’я і красу своїх улюбленців.

В асортименті магазину присутні товари, практично, всіх виробників корму для домашніх тварин, які масово представлені на українському ринку і, які здобули широку популярність серед споживачів.

Але окрім поширених брендів, ми пропонуємо власникам домашніх тварин високоякісні товари і від європейських виробників, які здобули широку популярність і визнання за кордоном, але при цьому є маловідомими на українському ринку.

Також, слід зазначити, що наша логістична модель дозволяє реалізувати будь-яке замовлення з  каталогу товарів, за будь-яких обставин. Господарі домашніх тварин можуть не перейматися щодо перебоїв в постачанні обраного корму. Якщо якась з обраних позицій, на момент замовлення, відсутня на нашому складі в Україні, ми зможемо оперативно її доставити, безпосередньо, зі складу постачальника за кордоном, це займе всього лиш 1-2 додаткові дні. Ситуація, за якої певний товар відсутній в нашого закордонного гуртового постачальника  теж малоймовірна, оскільки, ми працюємо з декількома постачальниками товару, тому завжди є можливість перестрахуватися.

Всі ціни  в нашому інтернет-магазині зоотоварів ЛьвізЗоо включають в себе доставку товару, безпосередньо, до клієнта за допомогою перевізника «Нова Пошта» або кур’єром по м. Львів на вказану адресу. Це дозволяє клієнту не перейматися додатковими витратами, пов’язаними з доставкою замовлення, а отримати його максимально зручно і в стислі терміни.

Для постійних клієнтів нашого інтернет зоомагазину існує дисконтна програма лояльності –  знижка 3 % на весь асортимент, що дозволить зробити максимально вигідну ціну на корм ще нижчою, і Ви, безсумнівно, залишитесь задоволені від співпраці з нами, а Ваш домашній улюбленець буде на «сьомому небі»  від щастя! Бажаємо вдалих покупок)